1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.

2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego (tam, gdzie nie napisano podczas kolędy). Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

3. Bardzo serdecznie dziękujemy Kolędnikom Misyjnym, dzieciom i opiekunom, za odwiedzenie wielu rodzin, zachętę do dzielenia się Radosną Nowiną o narodzeniu Zbawiciela świata ze wszystkimi ludźmi oraz za zebrane ofiary w wysokości 5340 zł dla dzieci w krajach misyjnych. Dziękujemy rodzinom, które otworzyły drzwi swoich domów dla zwiastunów Dobrej Nowiny

4. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących osiedli:
Dzisiaj o godz. 13.00 Dziergonie, Kafle, Snoza, Nawary, Domy koło poczty
Poniedziałek 7.01.2019 Ksiki, Woś, a od godz. 11.00 Bartoszki
Wtorek 8.01.2019 Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Niedośpiały, Kotarby, Chowańce
Środa 9.01.2019 Szczypki
Czwartek 10.01.2019 Płoskonki
Piątek 11.01.2019 Łabuzy, Seusy, Potok
Sobota 12.01.2019 Łopuszne, Lachy

5. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań w środę o godz. 17.00, a w piątek o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych.

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kulówka i Czarnoty za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Potok

7. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzymy pokoju serc oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.

 

411610
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,419