Poniedziałek 13 III |
7:00 |
+ Krystyna Dziedzic, Marian mąż – z okazji imienin ( + Katarzyna Kołodziejska, + Eleonora Grzęda - greg poza parafią) |
8:30 |
O zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Krystyny Kaleta |
|
10:00 |
+ Paweł Kotarba -d siostry Anny z mężem |
|
17:00 |
+ Czesław Stożek od żony Lucyny |
|
Wtorek 14 III |
7:00 |
O szczęśliwą operację dla Ewy i Boże błog. dla całej rodziny |
8:30 |
+ Grzegorz Drabik od Dyrektora, Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Kasince Małej ( + Katarzyna Kołodziejska, + Eleonora Grzęda - greg poza parafią) |
|
10:00 |
+ Józef Bogacz i jego rodzice |
|
17:00 |
+ Eleonora Grzęda -o -d syna Wojciecha z żoną i córką Alicją |
|
Środa 15 III |
7:00
|
+ Katarzyna i Marcin Galiak i zmarli z ich rodzin ( + Katarzyna Kołodziejska, + Eleonora Grzęda - greg poza parafią) |
8:30 |
+ Maria Wydra -od syna z rodziną |
|
10:00 |
+ Czesław Stożek od Klubu Sportowego ZENIT |
|
12:30 |
Dziękczynna w 70 urodziny Babci Ani, z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie – od wnuczki Amelii i Wiktorii |
|
17:00
|
Nowenna do MBNP i Msza św. w intencji próśb i podziękowań |
|
19:30 |
+ Michał Filipiak – od Marii Łabuz |
|
Czwartek 16 III |
6:30 |
1.+ Władysław Marszalik 2. + Eleonora Grzęda od męża Stanisława ( + Katarzyna Kołodziejska, + Eleonora Grzęda - greg poza parafią) |
7:00 |
rezerwacja |
|
Piątek 17 III |
6:30 |
1.+ Kazimierz, Michał, Kunegunda Łacni 2. + Maria Gruszkowska w 3 r. śmierci, mąż Józef ( + Katarzyna Kołodziejska, + Eleonora Grzęda - greg poza parafią) |
17:00 |
Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych |
|
Sobota 18 III |
6:30
|
1.+ Józef Kotarba 2. + Józef Łabuz ( + Katarzyna Kołodziejska, + Eleonora Grzęda - greg poza parafią) |
17:00 |
+ Anna Kania w 7 r. śmierci, ojciec Stanisław, dziadkowie |
|
Niedziela 19 III
|
7:00 |
1.+ Józef Woś – z racji imienin ( + Katarzyna Kołodziejska, + Eleonora Grzęda - greg poza parafią) |
8:30 |
+ Tadeusz Stożek w rocznicę śmierci
|
|
10:00 |
Dziękczynna w 50 rocz. urodzin Doroty, o Boże błog, opiekę Matki Bożej, zdrowie na dalsze lata – int. od męża i dzieci |
|
11:30 |
Dziękczynna w rocz. urodzin Nikoli i 2 rocz. urodzin Amelii, z prośba o Boże błogosławieństwo, zdrowie dla nich i całej rodz. |
|
16:00 |
+ Kazimierz Jania w 18 rocz. śmierci, syn Władysław |
ŚRODA 15.03. 2023
Prośby i podziękowania
O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB, zachowanie od nieszczęść dla
mieszkańców osiedla Płoskonki, dla zmarłych o życie wieczne
W intencji Ojczyzny i o pokój na Ukrainie
O boże błogosławieństwo, opiekę Maryi dla synów z okazji urodzin
O Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św Józefa,
zdrowie dla syna i zięcia z okazji rocznicy urodzin oraz dla ich rodzin
Prośba do Pana Boga i Matki Najświętszej o mocna wiarę katolicką w rodzinie, w
Ojczyźnie i o nawrócenie Rosji
Intencje za zmarłych
+ Józef Warzecha z okazji imienin
+ Andrzej Widzisz w rocznicę śmierci
+ Marian Gruszkowski w rocz. śmierci, Anna żona
+ Józef Michalak z okazji imienin
+ Aleksandra Łabuz w 12 rocz. śmierci, mąż Ignacy, siostry Julianna i Rozalia i ich
rodzice
+ Jan Nawara, Andrzej Bugański
Wspólne za zmarłych
+ Maria Mucha – od rodziny Bożeny i Józefa Mucha
+ Józef Fryc – od Katarzyny Wojtyczki
+ Krystyna Dziedzic – od Bogumiły i Stanisława z Królówki
+ Maria Cież – od Józefa i Szczepana Szarek
+ Paweł Kotarba – od Katarzyny i Roberta Ząbczyńskich
+ Eleonora Grzęda – od Marii i Wojciecha Gacek
+ Grzegorz Drabik – od Anny i Jana Drabik
+ Czesław Stożek – od Walentego Bulasa
+ Michał Filipiak – od koleżanek córki Krystyny z Wiednia
Piątek 17.03.2023
Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych:
+ Stefan Łabuz – od Elżbiety i Stanisława Pyrz
+ Elżbieta Szczepańczyk – od Heleny z rodziną
+ Józef Marszalik - z okazji imienin
+ Maria Mucha – od Marii i Włodzimierza Kołata ze Skawy
+ Krystyna Dziedzic – od rodziny Poradzisz i Rucińskich
+ Ignacy Widzisz – od Beaty i Antoniego Pyrz
+ Józef Gruszkowski – od OSP w Kasince Małej
+ Stanisław Zięba – od Marii i Kazimierza Juszczak
+ Marian Dziedzic – od Marzeny i Łukasza Dziedzic
+ Stanisław Kotarba – od Eugeniusza Czerwińskiego z Lubomierza
+ Krzysztof Stożek – od siostrzeńca Bogdana z żoną i dziećmi
+ Zofia Zięba – od kuzynki Rozalii Dudzik
+ Władysław Wcisło – od Marii Grzęda z rodziną
+ Franciszek Piekarczyk – od Lucyny i Edwarda Wójcik z rodziną
+ Maria Niedośpiał – od Tomka, Magdy, Tymka i Tobiasza
+ Jan Dziadkowiec – od sąsiadów Jana Łabuz z rodziną
+ Agnieszka Lis – od Bogdana Gorczyca z córkami
+ Edward Muniak – od Wojciecha i Heleny Łabuz z rodziną
+ Teresa Karpierz – od Jadwigi i Józefa Świerk z rodziną
+ Józef Mucha – od Marii i Kazimierza Cyrek
+ Stefan Kotarba – od Bogdana i Marioli Szczypka z dziećmi
+ Maria Kudłacz – od Elżbiety z Nowego Sącza z rodziną
+ Maria Mucha (Zagroda) – od Róży Katarzyny Majda
+ Maria Cież – odJana Szarek
+ Władysław Nawieśniak – od Wioletty i Rafała z dziećmi ze Słopnic
+ Paweł Kotarba – od Bożeny i Jacka Nowakowskich z rodziną
+ Katarzyna Kołodziejska – od siostrzenicy Emilii Kozak
+ Eleonora Grzęda – od Barbary i Zbigniewa Mlekodaj
+ Bronisława Skolarus – od Ali i Staszka Stożek
+ Celina Kozak – od Bartka i Kamili
+ Stanisław Wcisło – od Wojciecha Domiter
+ Grzegorz Drabik – od Grzegorza i Katarzyny z synem
+ Michał Filipiak – od wnuka Rafała z żona
+ Czesław Stożek – od Marii i Grzegorza Zięby