Nabożeństwo czerwcowe ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.30 (bezpośrednio po nabożeństwie Msza Święta), w niedziele o godz. 15.30.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli: Łabuzy, Seusy i Potok, za przygotowanie nabożeństwa fatimskiego i ofiarę na cele inwestycyjne. W lipcu prosimy o przygotowanie tego nabożeństwa mieszkańców z osiedli:. Kuce, Muchy, Babiarze, Orawce, Kowale, Lipienie, Michalaki

W czwartek zachęcamy parafian do Adoracji Najświętszego Sakramentu od godz. 7.30 do godziny 17.30. Dziękujemy członkom Róży: Andrzeja Płoskonki i Józefa Majdy oraz parafianom za czuwanie przy Najświętszym Sakramencie podczas Adoracji w zeszłym tygodniu. O czuwanie w najbliższy czwartek przy Panu Jezusie prosimy członkinie Róży:. Marty Karcz i Małgorzaty Jakubiak

Msze święte dziękczynne na zakończenie roku szkolnego będą odprawione w piątek 21 czerwca o godz. 8.00. Dla Szkół Podstawowych nr 1 i 2 w kościele. Dla Szkoły Podstawowej nr 3 w kaplicy na Zagródcu o godz. 8.15. Dyrektorzy i Rady Rodziców zapraszają uczniów, nauczycieli, pracowników oraz rodziców na te Msze Święte dziękczynne.

Serdecznie dziękujmy parafianom za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne parafii. Bóg Zapłać wszystkim ofiarodawcom .

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Bolisęgi za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedli: Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale.

W tym tygodniu patronują nam:

  • poniedziałek (17.06) – św. Albert Chmielowski, zakonnik
  • piątek (21.06) – św. Alojzy Gonzaga, zakonnik

Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Matki Bożej i świętych patronów oraz ludzkiej życzliwości.

411628
Dzisiaj: 49
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,437