1. Dzisiaj, obchodzimy liturgiczną uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona województwa małopolskiego. Dziękujmy dziś Panu Bogu za Jego osobę. 
 1. Dzisiaj także przeżywamy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Pamiętajmy w tych dniach w naszych modlitwach o misjonarzach na całym świecie. W naszej parafii ten dzień szczególnie będziemy obchodzić za tydzień kiedy Słowo Boże wygłosi do nas Ks. Prałat Tadeusz, a po Mszach św. będzie można wesprzeć misje kupując kawę z krajów misyjnych. 
 1. W przyszłą niedziele będziemy obchodzić rocznice poświecenia kościoła. 
 1. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 15.30. Zachęcamy parafian do uczestnictwa i wspólnego odmawiania różańca. 
 1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. W piątek o godz. 18.00 Msza święta wspólna za zmarłych. 
 1. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Bolisęgi za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców z osiedli Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale. 
 1. Serdeczne podziękowania dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich „Paradne Gosposie”, za posprzątanie przed Uroczystością Wszystkich Świętych ołtarza polowego na cmentarzu, oraz grobów naszych księży spoczywających na cmentarzu. Bóg zapłać. 
 1. Serdecznie dziękujemy naszym strażakom za wycinkę tui na cmentarzu, które wrastały w groby. Bóg zapłać 
 1. Dzisiaj po Mszach świętych naszymi ofiarami możemy wesprzeć orkiestrę „Echo Gór” Przy okazji bardzo dziękujemy jej za dzisiejsze ubogacenie liturgii, jak i wszystkich uroczystości w ciągu roku w naszej parafii swoją piękną grą. Bóg zapłać. 
 1. Na wypominki za dusze naszych bliskich zmarłych można składać w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Bardzo prosimy o wyraźne zapisywanie imion i nazwisk zmarłych, oraz podawanie godziny Mszy św., przed którą mają być czytane. 
 1. W tym tygodniu patronują nam:
  • sobota (28.10) – święci apostołowie Szymon i Juda Tadeusz - Juda Tadeusz to także patron Ks. Tadeusza, w tym dniu pamiętajmy o nim w naszych modlitwach, a na Mszy św. o godz. 6.30 będziemy szczególnie modlić się w jego intencji 
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. 
 1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, orędownictwa Maryi i życzliwości ludzi.

411611
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,420