1. Z racji przypadającego dziś w kościołach naszej Archidiecezji dnia modlitw w intencji młodzieży, po mszach świętych będzie można do puszek przed kościołem złożyć dobrowolną ofiarę na duszpasterstwo młodzieży. 
 1. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Szarki i Cyrki za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Muchówka. 
 1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. 
 1. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. 
 1. W środę i piątek o 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu 
 1. W najbliższą środę tj. 27.09 odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas siódmych. Kandydatów zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie w kościele. 
 1. W przyszłą niedzielę z racji pierwszej niedzieli zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00 
 1. W przyszłą niedziele rozpoczyna się październik, miesiąc modlitwy różańcowej. Zachęcamy do codziennego wspólnego odmawiania różańca podczas nabożeństw, w dni powszednie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 15.30 
 1. Już w najbliższą niedzielę rozpoczniemy nasze misje św. Mam Nadzieje że program misji dotarł do każdego domu. Jest on także jeszcze do zabrania z tyłu kościoła i zamieszczony na stronie internetowej parafii jak i w gablotach przy kościele. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich parafian. Niech nikt z nas nie przegapi tego szczególnego czasu łaski jaki daje nam Pan Bóg.

  Misje za tydzień ale już dziś chcemy przekazać ważniejsze informacje w związku z ich przebiegiem. W najbliższą niedziele nauki misyjne na każdej Mszy św. Na godz. 11.00 zapraszamy szczególnie rodziców z dziećmi po której będzie ich błogosławieństwo. Także podczas tej Mszy św. dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. otrzymają poświęcone różańce. Młodzież począwszy od uczniów 7 klasy szkoły podstawowej zapraszamy na naukę misyjną po Mszy św. popołudniowej, na godz. 17.00. Dzieci i uczniów Szkół Podstawowych na naukę misyjną zapraszamy we wtorek na godz. 16.30. 

  W tygodniu Msze św. z naukami misyjnymi o godz. 7.00, 8.30, 18.00.

  Poniedziałek będzie dniem szczególnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych, po Mszy św. wieczornej procesja na cmentarz z  modlitwami za zmarłych.
  We wtorek uczcimy relikwie dzieci Fatimskich.
  Środa to dzień wynagradzania Niepokalanemu Sercu Maryi.
  Czwartek poświęcony będzie rodzinom, które będą mogły przyjąć specjalne błogosławieństwo.
  Piątek to dzień wyznania wiary i zawierzenia parafii Niepokalanemu Sercu Maryi przy krzyżu misyjnym. Pamiętajmy aby w tym dniu na Mszę św. mężczyźni przynieśli krzyże, kobiety świece a dzieci i młodzież różańce.

  Msza św. z nauką i sakramentem chorych we czwartek o godz. 8.30, umożliwmy osobom starszym i chorym dotarcie do Kościoła w tym dniu.

  Odwiedziny Chorych w domach w piątek od godziny 13.00 - prosimy o zgłaszanie osób chorych do czwartku 5 października w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

  Dzień spowiedzi misyjnej to czwartek.

  Spowiedź św.:
  od godz. 8.30 – 10.00, po południu od godz. 14.00 – 18.00
  przerwa 15.45 – 16.30
  W kaplicy na Zagródcu 16.30 – 17.30.

  Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty, będzie to także spowiedź przed I piątkiem miesiąca.

  W tygodniu w którym będziemy przeżywać misje święte od poniedziałku do piątku nie będzie mszy św. o godzinie 6.30. Intencje zamówione na godz. 6.30 będą odprawione podczas Mszy św. o godz.7.00. Przepraszamy za utrudnienia. 
 1. Serdecznie zapraszamy członków Róż Różańcowych na XIV Pielgrzymkę Żywego Różańca do Łagiewnik, która będzie miała miejsce dnia 30 września. Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii i kancelarii parafialnej do dnia 24 września. Wyjazd z parkingu przy cmentarzu o godz. 7.00 
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • środa (27.09) – św. Wincenty a Paulo, prezbiter
 • czwartek (28.09) –św. Wacław, męczennik i patron Katedry Wawelskiej
 • piątek (29.09) – św.  archaniołowie: Michał, Gabriel i Rafał
 • sobota (30.09) - św. Hieronim, prezbiter i doktor Kościoła 

12. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

13. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, wstawiennictwa Maryi i życzliwości ludzi.

399648
Dzisiaj: 33
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,806