1. Dziś w Kościele obchodzimy Dzień Środków Społecznego Przekazu. 
 1. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Cieże i Bolisęgi, za przygotowanie ostatniego nabożeństwa fatimskiego i ofiarę na cele inwestycyjne. W październiku prosimy o przygotowanie tego nabożeństwa mieszkańców osiedli: Kanie, Bydłonie, Cyrki, Szarki, Cieżaki, Muchówka. 
 1. Serdecznie dziękujmy parafianom za ofiary złożone w zeszłą niedzielę na cele inwestycyjne parafii. Bóg Zapłać 
 1. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Cieżaki za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Cyrki i Szarki. 
 1. W środę o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań. 
 1. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. 
 1. W najbliższą środę tj. 20.09 odbędzie się spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania z klas ósmych. Kandydatów zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na spotkanie w kościele. 
 1. Spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, które przygotowują się do I Komunii Św. odbędzie się w czwartek tj. 21.09 o godz. 18.00 w kościele 
 1. Z racji przypadającego jutro święta św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży w najbliższą niedzielę w kościołach naszej Archidiecezji będziemy przeżywać dzień modlitwy w intencji młodzieży, po mszach świętych będzie można do puszek przed kościołem złożyć dobrowolną ofiarę na duszpasterstwo młodzieży. 
 1. Spotkanie dla uczestników pielgrzymki pieszej do Częstochowy odbędzie się w niedziele 24 września w parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 15.00 
 1. W związku z zbliżającymi się misjami parafialnymi z tyłu kościoła jest do zabrania program misji św., jest on także zamieszczony na stronie internetowej parafii jak i w gablotach przy kościele. Serdecznie zapraszamy do udziału. 
 1. Serdecznie zapraszamy członków Róż Różańcowych na XIV Pielgrzymkę Żywego Różańca do Łagiewnik, która będzie miała miejsce dnia 30 września. Zapisy na wyjazd autokarem w zakrystii i kancelarii parafialnej do niedzieli 24 września. 
 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • poniedziałek (18.09) – św. Stanisław Kostka patron dzieci i młodzieży oraz Polski
 • środa (20.09) – św. męczennicy Koreańscy: św. Andrzej Kim Taegon  prezbiter; Paweł Chong Hasano i Towarzysze
 • czwartek (21.09) –św. Mateusz, apostoł i ewangelista, który jest patronem Ks. Mateusza wikariusza naszej parafii, pamiętajmy w tym dniu o Nim w naszych modlitwach i wypraszajmy dla Niego potrzebne łaski, tego dnia zapraszamy na Mszę św. w Jego intencji o godz. 6.30
 • sobota (23.09) - św. ojciec. Pio 
 1. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W ,,Niedzieli”. Przeczytamy o tym, co zrobić gdy dorastające dziecko odchodzi od wiary. Dostępny jest kolejny numer kwartalnika ,,Niedziela. Magazyn”. Główny temat numeru ,,Gościa Niedzielnego” o tym, jak bronić się przed brutalizacją języka w przestrzeni publicznej. Jest także nowy numer „Stasia” 
 1. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, orędownictwa Maryi i życzliwości ludzi.

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878