1. W przyszłą niedzielę Trójcy Świętej kończy się okres Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy tych, którzy z różnych powodów w tym czasie jeszcze nie wypełnili trzeciego przykazania kościelnego, aby skorzystali z zaproszenia i przygotowani przez sakrament pokuty zjednoczyli się z Chrystusem w Eucharystii.

2. Zachęcamy także, aby radosny obchód dzisiejszej uroczystości rozszerzyć na jutro. Jutro czcimy Maryję jako Matkę Kościoła. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i po nabożeństwie majowym o godz. 17.30

3. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

4. Do środy nabożeństwa majowe, a od czwartku nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 17.30 (niedziela 15.30)

5. W przyszłą niedzielę Ks. Grzegorz Liput odprawi Mszę świętą prymicyjna o godz. 11.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich na wspólną modlitwę, by dziękować za dar kapłaństwa, którym go Bóg obdarzył, o potrzebne dla niego łaski oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne

6. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i o nowe powołania. Początek o godz. 19.00

7. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.30 i 17.30 (najpierw nabożeństwo czerwcowe). Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.00

8. W pierwszą sobotę czerwca Msza święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 7.00

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Zapotocze i Zagroda za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały

10. Wyjazd autobusu na pieszą pielgrzymkę Sursum Corda (Zakopane-Ludźmierz) w sobotę 4 czerwca o godz. 5.00 z parkingu przy cmentarzu

 

399652
Dzisiaj: 37
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,810