1. Dopełnieniem tajemnicy zmartwychwstania Chrystusa jest Jego wniebowstąpienie, a więc powrót do Ojca. Jezus odchodzi, zostawiając jednak obietnicę ciągłej obecności wśród nas w mocy Ducha Świętego.

2. Nabożeństwa majowe codziennie o godzinie 17.30 (niedziela 15.30)

3. W najbliższa sobotę, 27 maja o godz. 10.00 , nasz ksiądz diakon Grzegorz przyjmie święcenia kapłańskie w katedrze na Wawelu. Dzisiaj wieczorem rozpoczyna rekolekcje. Obejmijmy go naszą modlitwą. W przyszłą niedzielę odprawi Mszę świętą Prymicyjną w swojej parafii rodzinnej w Krościenku Wyżnym koło Krosna, a u nas za dwa tygodnie, 4 czerwca. Grupy, które chcą się zaangażować w te uroczystości (coś powiedzieć, wręczyć), prosimy o kontakt

4. Zapraszamy na PIESZĄ PIELGRZYMKĘ „SURSUM CORDA” szlakiem papieskim z Zakopanego do Ludźmierza w sobotę 3 czerwca. Rozpoczęcie na Krzeptówkach o godz. 7.00, zakończenie Mszą św. w Ludźmierzu o godz. 18.00. Opłata za koszty organizacyjne to 10 zł, posiłki na trasie we własnym zakresie. Chętnych na wspólny wyjazd autobusem prosimy o zapisy w zakrystii. Szczegóły na plakatach.

5. W najbliższą sobotę wieczorem odbędzie się Czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego prowadzone przez naszą młodzież. Czuwanie rozpocznie Msza Święta o godz. 18.00. Po niej będzie krótkie Misterium Wielkanocne przygotowane przez Młodzież Oazową, a następnie modlitwa i śpiew uwielbienia prowadzone przez Zespół Cantus. Serdecznie zapraszamy.

6. Dziękujemy za ofiary na dokończenie układania kostki wokół kościoła

7. Są wolne miejsca na Pielgrzymkę autokarową do Francji od 26 czerwca. Wszystkie szczegóły na tablicy ogłoszeń

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Stożki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Zapotocze i Zagroda

9. Krakowski Ośrodek Sportowy – Baza Szkoleniowo-Wypoczynkowa „Lubogoszcz” zaprasza na obchody Jubileuszu 10-lecia ośrodka. Uroczystość odbędzie się w dniu 4 czerwca 2023 r., rozpoczęcie o godz. 10-tej. W programie zaplanowano: koncerty Pawła Gołeckiego, kapeli Kościelniaki, liczne stoiska z możliwością zakupu regionalnych potraw i wyrobów oraz ciekawe atrakcje i warsztaty. Pyszne posiłki można tez będzie zakupić w stołówce Bazy Lubogoszcz. Szczegóły obchodów na plakatach i stronach internetowych ośrodka

 

411626
Dzisiaj: 47
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,435