O godz. 15.30 Nabożeństwo Majowe i o 16.00 Msza św.

Obejmijmy modlitwą dzieci, które dziś przyjmują po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii świętej

Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 i bezpośrednio po nim Msza św.  w niedziele nabożeństwo o godz. 15.30

Jutro w poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej archidiecezji. Ks. Arcybiskup Metropolita zaprasza na procesję ku czci tego Świętego Patrona z Wawelu na Skałkę w przyszłą niedzielę

W środę o godz. 17.30  Nabożeństwo Majowe i Nowenna do MBNP następnie  Msza święta w intencji próśb i podziękowań

W piątek o 17.30 nabożeństwo majowe i Msza św. wspólna za zmarłych

W przyszłą niedzielę Rocznica I Komunii świętej na Mszy św. o godz. 11.00. Próba dla tych dzieci będzie w piątek o godz. 15.00, a po próbie spowiedź dla tych dzieci (które nie były na pierwszy piątek) i dla rodziców

Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania (klasy siódme) będzie we wtorek 9 maja po nabożeństwie majowym i Mszy świetej

13 maja (sobota) rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie o godz. 18.00. Pierwsze nabożeństwo prosimy o przygotowanie mieszkańców osiedli Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały, Kotarby, Chowańce, Miasto

W przyszłą niedzielę (druga niedziela miesiąca) składka na inwestycje parafialne, będziemy zbierali na nową kostkę wokół kościoła.

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę na sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień taką ofiarę złożyli rodzice dzieci, które obchodzą rocznicę Komunii

393242
Dzisiaj: 125
Wczoraj: 204
Ten miesiąc: 5,241