Dziś piąta niedziela Wielkiego Postu. Po Sumie Droga Krzyżowa prowadzona przez samych parafian, o godz. 15.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o 16.00 Msza święta.

W piątek po Mszy św. o godz. 6.30 Droga Krzyżowa prowadzona przez samych parafian, o godz. 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich, o godz. 19.00 Droga Krzyżowa prowadzona przez młodzież

W najbliższy wtorek, 28 marca, o godz. 17.00 Ks. Arcybiskup Marek Jędraszewski udzieli sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Po Mszy św. poświęci nową kaplicę przedpogrzebową. Zapraszam serdecznie wszystkich. Poświęcenie będzie po Mszy św. Radę Parafialna proszę, aby byli w kaplicy podczas poświęcenia

Zapraszamy do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej z Kasinki Małej do Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Kasinki Małej do Szczyrzyca. Wyruszenie w trasę 31 marca poprzedzi Msza św. o godz. 17.00 w naszym kościele. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń

W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa.  Męki Pańskiej. Poświęcenie palm na wszystkich Mszach Świętych. Uroczyste poświęcenie z procesją przed Mszą św., o godz. 11.30. Po Mszy świętej konkurs palm. 

W I sobotę kwietnia Msza św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7.00

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 w Kasince Małej serdecznie zaprasza w Niedzielę Palmową, wszystkich mieszkańców Kasinki Małej do udziału w plenerowej drodze krzyżowej z Janem Pawłem II, która w tym roku rozpocznie się o godz. 19.00 przy kapliczce na osiedlu Filipiaki (Zagródce). Po  Prosimy o zabranie ze sobą lampionów lub świec.

Zachęcamy też do wzięcia udziału w Białym Marszu Papieskim w przyszłą niedzielę. Początek o godz. 13.30 przy kamieniu Papieskim na Błoniach w Krakowie, przemarsz ulicami Krakowa i o 15.00 Msza św. w Bazylice Mariackiej. W tym samym dniu czuwanie pod Oknem Papieskim na Franciszkańskiej 3, początek o godz. 20.00 Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń

Koło Gospodyń „Paradne Gosposie” zaprasza na kiermasz świąteczny w przyszłą niedzielę  2 kwietnia, przy kościele

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Widzisze Dolne i Górne za ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu

Społeczność Środowiskowego Domu Samopomocy w Mszanie Górnej zaprasza na wystawę wielkanocnych prac Uczestników. Pokaz odbędzie się w dniach 29-31 marca, w budynku ŚDS-u w godzinach od 10.00 d0 14.00

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Widzisze za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Jędrzkowce, Daniele, Pod Groblą, Dwór


399655
Dzisiaj: 40
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,813