1. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w naszym kościele o godz. 17.30 (w niedziele o godz. 15.30). Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 7.00 zmiana tajemnic różańcowych. Dziękujemy Różom składającym ofiary na cele misyjne

3. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej miłosiernemu Sercu Jezusa za grzechy całego świata podczas Mszy św. o godz. 6.30 lub 18.00. Spowiedź codziennie przed Mszą św. a w piątek od godz. 6.00 i po południu od 16.00

4. W pierwszy czwartek miesiąca o godz. 19.00 Godzina Święta – Adoracja Najświętszego Sakramentu, o powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i w intencji kapłanów

5. W przyszłą niedzielę składkę przeznaczymy na budowę kaplicy. Dziękuję wszystkim, którzy się przyczyniają do dokończenia naszego wspólnego dzieła

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Zapotocze i Zagroda za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Póklówka, Hyrb, Górki, Podleśniaki, Kopcie, Niedospiały

7. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych. Bardzo prosimy mieszkańców osiedli: Reszta oś. Łopuszne, Jakubiaki, Żądły, Bartoszki o wykoszenie i wywiezienie trawy z rowów koło cmentarza, parkingu i plebanii.

8. Jest jeszcze kilka miejsc na pielgrzymkę do Rzymu 21 – 28 listopada. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy w kancelarii lub zakrystii

9. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana ś.p. + Maria Kudłacz Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci

10. Na Wypominki można składać w zakrystii lub kancelarii

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
- wtorek, 4 października – Święty Franciszek z Asyżu (1182-1226), założyciel zakonu franciszkańskiego, misjonarz, mistyk;
- środa, 5 października – Święta Faustyna Kowalska (1905-1938), zakonnica, mistyczka, Apostołka Bożego Miłosierdzia.

 

406471
Dzisiaj: 2
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,879