1. Zgodnie z naszą parafialną tradycją, dzisiaj, tydzień po odpuście, Msza św. o godz. 11.00 będzie odprawiona na cmentarzu parafialnym. Będziemy się modlili za wszystkich naszych zmarłych. Składka składana dzisiaj podczas Mszy świętych oraz na cmentarzu będzie przeznaczona na kontynuowanie budowy naszej kaplicy i utrzymanie cmentarza. Dziękujemy, że wszyscy według możliwości włączają się w to dzieło

2. We środę, 13 lipca zapraszamy na kolejne Nabożeństwo Fatimskie o godz. 18.00. Nabożeństwo przygotowują osiedla: Widzisze, Jędrzkowce, Daniele, Pod Groblą, Dwór

3. W sobotę wspomnienie Matki Bożej z Góry Karmel (Matki Bożej Szkaplerznej),

4. W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta w wspólna za zmarłych

5. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Bolisęgi za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Kuce, Muchy Babiarze, Kowale

6. Magdalena Klimek, nasza parafianka, chorująca na dziecięce porażenie mózgowe jest zakwalifikowana na specjalistyczną rehabilitację, która daje szansę na duże usprawnienie ruchowe. Koszt tej rehabilitacji wraz z wózkiem wynosi ok. 60 tys. złotych. Połowę tej kwoty uzbierała dzięki zbiórce prowadzonej przez Stowarzyszenie „Bądźmy razem” w Wiśniowej. Rehabilitacje zaczęły się od 4 lipca, jednak wciąż brakuje środków na kontynuację tych rehabilitacji. Bardzo prosimy o pomoc w przyszłą niedzielę po Mszach świętych przed kościołem

7. Wszystkich wybierających się na letni wypoczynek w kraju czy za granicę zachęcamy do wcześniejszego poszukania kościoła, w którym możemy uczestniczyć w niedzielnej Mszy Świętej. W tym celu możemy wykorzystać możliwości Internetu.

8. Zapisy na Pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w Parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej w dniach 29-30.07 i 1-3.08, a w naszej parafii w niedzielę 24 lipca po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00 w zakrystii oraz w kancelarii parafialnej po Mszach wieczornych środa i piątek. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń

9. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwości ze strony najbliższych.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 11 VII – św. Benedykt (ok. 480-547), ojciec monastycyzmu zachodniego
• 12 VII – św. Brunon Bonifacy z Kwerfurtu (974-1009
• 13 VII – święci Andrzej Świerad i Benedykt (X-XI w.), polscy asceci, pustelnicy.

 

411613
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,422