1. Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe, a o 16.00 Msza święta

2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.

3. Do czwartku o godz. 17.30 nabożeństwa czerwcowe

4. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź św. od godz. 6.00 i od 16.30. .

5. W środę, 29 czerwca, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte o godz. 6.30, 7.00, 9.00 i 18.00. W kaplicy na Zagródcu o godz. 8.15. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej.

6. W I sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, odpust parafialny. Sumę odpustową odprawi ks. Jakub Ostrożański, neoprezbiter ze Zgromadzenia Księży Rogacjonistów. Na sumę zapraszamy wszystkich parafian, asysty do feretronów, orkiestrę, strażaków, dzieci I-komunijne, do sypania kwiatów. Po Mszy o 7.00 zmiana tajemnic różańcowych

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kanie i Bydłonie za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Cieże

9. Dzisiaj żegnamy Ks. Pawła Barana i Ks. Pawła Sowę. Ks. Paweł Baran był związany z naszą parafią przez ostatnie 5 lat, pomagając w niedziele, święta, w spowiedzi. Właściwie należał do naszego zespołu duszpasterskiego. Ks. Paweł został mianowany proboszczem (administratorem) parafii katedralnej na Wawelu. Ks. Paweł Sowa, jako diakon przygotowywał się do święceń kapłańskich, odbywając u nas praktykę duszpasterską. Dziękujemy mu za piękne włączenie się w życie parafii, zwłaszcza katechizując, opiekując się ministrantami i lektorami, głosząc kazania. Pod koniec sierpnia obejmie stanowisko wikariusza parafii w Myślenicach. Życzymy im Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej. Zapraszamy ich jak najczęściej do Kasinki Małej, bo obaj zapisali się tu wspaniale.

10. U ubiegłym tygodniu odszedł do Pana ś.p. + Marian Dziedzic Dobry Jezu a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie

 

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878