Nabożeństwo czerwcowe codziennie o godz. 17.30, a w niedziele  o godz. 15.30

Dziś w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 11.00 procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Od poniedziałku do czwartku procesje podczas nabożeństwa czerwcowego o godz. 17.30. Bezpośrednio po nabożeństwie Msza św. We czwartek, na zakończenie Oktawy Bożego Ciała poświęcenie wianków i podziękowanie dzieciom sypiącym kwiaty i chłopcom, którzy dzwonili na dzwonkach i wszystkim dzieciom

W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Wszystkich zapraszamy na nabożeństwo o godz. 17.30, kiedy to ponowimy oddanie Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

Dziękujemy za złożone ofiary na budowę naszej kaplicy

W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Muchówka za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Kanie i Bydłonie

Zbliża się uroczystość odpustowa, a później Msza święta na cmentarzu. Zgodnie z tradycja prosimy osiedla Cieżaki i Lachy o wykoszenie trawy wokół kościoła, plebanii i cmentarza

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i pięknego przeżycia procesji Bożego Ciała: przygotowującym ołtarze, policji, straży, orkiestrze, niosącym baldachim, świece, dzieciom rzucającym kwiaty i dzwoniącym, dzieciom pierwszokomunijnym, służbie liturgicznej, panom organiście i kościelnemu, tym, którzy ozdobili domy i wszystkim uczestnikom procesji. Niech Pan obecny w Eucharystii wszystkim błogosławi

W piątek, 24 czerwca, zakończenie roku szkolnego. Msze święte dziękczynne będą odprawione: Szkoła Podstawowa nr 1 o godz. 9.00, Szkoła Podstawowa nr 2 o godz. 8.00 (na Sali gimnastycznej), Szkoła Podstawowa nr 3 o godz. 8.15

Dzisiaj po Mszach świętych zbierane są dobrowolne ofiary na leczenie i rehabilitacje chorej Wiktorii

 

411608
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,417