1. Dopełnieniem tajemnicy zmartwychwstania Chrystusa jest Jego wniebowstąpienie, a więc powrót do Ojca. Jezus odchodzi, zostawiając jednak obietnicę ciągłej obecności wśród nas w mocy Ducha Świętego.

2. Do wtorku nabożeństwa majowe, a od środy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godzinie 17.30 (niedziela 15.30)

3. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Ks. Paweł Sowa odprawi Msze świętą prymicyjna o godz. 11.00. Zapraszamy serdecznie wszystkich na wspólną modlitwę, by dziękować za dar kapłaństwa, którym go Bóg obdarzył, o potrzebne dla niego łaski oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne

4. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów i o nowe powołania. Początek o godz. 19.00

5. W pierwszy piątek miesiąca Msze św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 6.30 i 17.30 (najpierw nabożeństwo czerwcowe). Okazja do spowiedzi rano od godz. 6.00 i po południu od godz. 16.30

6. W pierwszą sobotę czerwca Msza święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi nabożeństwo pierwszosobonie o godz. 7.00

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Lachy za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Cieżaki

8. Wyjazd autobusu na pieszą pielgrzymkę Sursum Corda (Zakopane-Ludźmierz) w sobotę 4 czerwca o godz. 5.00 z parkingu przy cmentarzu

9. Wraz z Zespołem ”CANTUS” serdecznie zapraszamy na modlitewne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego w najbliższą sobote o godz. 20.00

10. Serdecznie zapraszamy na XVII Gorczańskie Spotkanie z Janem Pawłem II w Lubomierzu-Rzekach w przyszłą niedzielę, 5 czerwca, w pobliżu starej kaplicy „Na ogrodach”. Początek uroczystości o godz. 15.00. Szczegółowy program na plakatach oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy Mszana Dolna

 

411608
Dzisiaj: 29
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,417