1. Niedziela Dobrego Pasterza ukazuje nam Chrystusa zatroskanego o zbawienie wszystkich, których powierza Mu Bóg Ojciec. Szczególnym znakiem tej pasterskiej miłości są sakramenty św., których sprawowanie Chrystus pozostawia swoim uczniom i ich następcom. Dzisiejsza niedziela jest szczególną okazją do modlitwy o dobrych pasterzy – gorliwych i świętych kapłanów oraz o powołania do życia konsekrowanego.

2. Jutro liturgiczna Uroczystość św. Stanisława, Patrona Polski

3. Skorzystajmy z zaproszenia do wzięcia udziału w nabożeństwach majowych sprawowanych codziennie o godzinie 17.30, niedziela o 15.30.

4. W piątek 13 maja rozpoczniemy czas nabożeństw fatimskich, nawiązujących do objawień Matki Bożej w Fatimie. Nabożeństwa będą odprawiane 13 dnia miesiąca od maja do października. Początek nabożeństw o godz. 18.00. Pierwsze nabożeństwo przygotowują mieszkańcy osiedli Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale, Lipienie, Michalaki. Bardzo serdecznie wszystkich zapraszamy na te nabożeństwa

5. Dziękujemy rodzicom dzieci obchodzących rocznicę I Komunii świętej za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Jakubiaki i Żądły

6. W sobotę św. Macieja, Apostoła

7. Solenizantów i jubilatów zawierzamy opiece Chrystusa Dobrego Pasterza.

 

399649
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,807