Dziś Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 11.00 ( I Komunia). O godz. 15.30 Nabożeństwo Majowe i o 16.00 Msza św.

Obejmijmy modlitwą dzieci, które dziś przyjmują po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii świętej

We wtorek  Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte jak w niedzielę, o godz. 7.00, 9.00. 11.00, 16.00. Msza św. o godz. 11.00 będzie tradycyjnie odprawiona w kaplicy „U Lacha”.

Dzieci pierwszokomunijne niech przyjdą we wtorek  na godz. 9.00.

Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 i bezpośrednio po nim Msza św.  w niedziele i święta nabożeństwo o godz. 15.30

Liturgiczna  uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski i naszej archidiecezji, została przeniesiona na 9 maja. W sobotę 7 maja godz. 18.00 Msza św. w kaplicy św. Stanisława Na Zagródcu (Ządłówka)

Nasz dekanat jest zaproszony w najbliższy czwartek 5 maja do katedry na Wawelu w ramach nowenny przed uroczystością św. Stanisława. Jest to pierwszy czwartek miesiąca, będzie to więc nasza modlitwa o powołania kapłańskie i w intencji kapłanów.  Msza św. o godz. 17.30. Bardzo prosimy o zgłoszenie się na wyjazd z ks. Proboszczem autobusem. Trzeba nam się bardzo modlić o pokój na świecie i w intencji naszej Ojczyzny. Liczymy na liczny udział. Zapisy do wtorku, autobus gratis.

Zapraszam na spotkanie Rady Parafialnej w środę po Mszy św. wieczornej

W przyszłą niedzielę Rocznica I Komunii świętej na Mszy św. o godz. 11.00. Próba przed ta uroczystością w środę o godz. 15.30

W I piątek miesiąca Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 6.00, po południu od godz. 16.30

W I sobotę maja Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00

13 maja rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie o godz. 18.00. Pierwsze nabożeństwo prosimy o przygotowanie mieszkańców osiedli Kuce, Muchy, Babiarze, Kowale, Lipienie, Michalaki

W przyszłą niedzielę (druga niedziela miesiąca) składka na inwestycje parafialne, na budowę kaplicy przedpogrzebowej

Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę na sprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień taką ofiarę złożyli rodzice dzieci obchodzących rocznice Komunii św.

W najbliższym czasie przeprowadzimy inwentaryzację naszego cmentarza. Proszę się nie dziwić, że wszystkie groby będą fotografowane

W ubiegłym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do Pana ś.p. + Krystyna Dziedzic  Dobry Jezu a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie