Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom, Różom Różańcowym, dzieciom i młodzieży za modlitwę i czuwanie podczas całego Triduum Paschalnego. Dziękujemy służbie liturgicznej, ministrantom, lektorom, scholii, Panom Kościelnemu i Organiście, katechetom, strażakom za wartę przy Grobie Pańskim, przygotowującym Grób, orkiestrze i wszystkim asystom za uświetnienie Rezurekcji.

Dziś jeszcze Msze święte o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00.

Od przyszłej niedzieli Msze święte według porządku letniego o godz. 7.00, 9.00. 11.00 i 16.00. W dni powszednie (środa, piątek i sobota) o godz. 18.00.

W środę – o godz. 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb i podziękowań.

W piątek o godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza święta wspólna za zmarłych. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Przyszła Niedziela – będzie obchodzona jako Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Ze względu na oktawę Wielkanocy w najbliższy piątek nie ma obowiązku powstrzymania się od pokarmów mięsnych.

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Łabuzy i Seusy za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Bartoszki.

Dziękujemy za dary na stół wielkanocny.

Próba przed I Komunią św. będzie we czwartek o godz. 15.00.

Informacje duszpasterskie kończymy życzeniami: Niech Chrystus Zmartwychwstały pomaga nam zwyciężać zło w sobie i w otaczającym nas świecie. Na radosne świętowanie zmartwychwstania Chrystusa i Jego zwycięstwa nad złem przyjmijcie błogosławieństwo.

399654
Dzisiaj: 39
Wczoraj: 395
Ten miesiąc: 4,812