1. Chrystus w czasie Eucharystii uczy nas modlitwy. Wielokrotnie wskazywał, że trzeba na nią znaleźć nie tylko miejsce, lecz także czas. Uczymy się w tym kościele, jak w sercu i w codzienności budować świątynię, w której będziemy spotykać Boga twarzą w twarz na modlitwie i wsłuchiwać się w Jego słowa.

2. O godz. 15.30 Nieszpory i o 16.00 Msza święta

3. Witamy bardzo serdecznie nowego Księdza Wikariusza naszej parafii, ks. Mateusza Bochenka, który przybył do nas z Sanktuarium Matki Bożej Ludźmierskiej. Otoczmy go naszą modlitwą, aby Bóg mu błogosławił, Matka Boża miała w opiece.

4. W piątek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W szczególny sposób będziemy się modlić za chorych z naszej parafii. Sakramentu chorych udzielimy na Mszy Świętej o godz. 9.00. Okazja do spowiedzi od godz. 8.30.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza św. wspólna za zmarłych. W te dni adoracja Najświętszego Sakramentu od 16.30

6. W przyszłą niedzielę składka na budowę naszej kaplicy

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Zapotocze i Zagroda za ofiarę na sprzątanie kościoła,. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedla Pulkówka, Górki, Hyrb, Podleśniaki, Kopcie, Niedośpiały.

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: ś.p. + Władysława Stożek i ś.p. + Helena Majkowska. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie

9. W tym tygodniu patronuje nam:
– we czwartek 10 lutego – św. Scholastyka (ok. 480-547), dziewica, siostra św. Benedykta, założyciela zakonu benedyktynów i patrona Europy, założyła żeński zakon według reguły benedyktyńskiej i całkowicie poświęciła się Panu Bogu.

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878