1. Razem z Maryją i Józefem złożyliśmy Najświętszą Ofiarę Jezusa. Położyliśmy na ołtarzu wszystkie radości i troski naszych rodzin. Wzmocnieni Bożym błogosławieństwem i pewni opieki Świętej Rodziny wnieśmy Boży pokój do naszych domów. Dzisiaj także prosimy o wstawiennictwo św. Szczepana, pierwszego męczennika

2. W piątek, w ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas uroczystych Nieszporów o godz. 17.00 chcemy wspólnie przepraszać Pana Boga za popełnione grzechy i dziękować za otrzymane łaski. Po Nieszporach Msza św. z kazaniem. Ponieważ ostatni dzień roku 2021, siódmy dzień Oktawy Narodzenia Pańskiego, przypada w piątek, będzie tradycyjnie obchodzony w sposób radosny, przy wspólnym posiłku i zabawie, Ksiądz Arcybiskup udziela na ten dzień w Archidiecezji Krakowskiej dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i pokutnego charakteru tego dnia

3. W sobotę Nowy Rok 2022, obchodzimy uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Jest to także pierwsza sobota miesiąca

4. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. godz. 7.00

5. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Jędrzkowce, Daniele, Dwór, Pod Groblą za złożoną ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu prosimy o ofiarę mieszkańców osiedli Nawary, Koło Poczty, Siekacze, Łęg, Młyn, Snoza, Dziergonie, Kafle

6. Zwykle rozpoczynaliśmy wizytę duszpasterską. W późniejszym czasie podamy, w jaki sposób będziemy się modlili o błogosławieństwo Boże dla rodzin parafii. Tradycyjnej kolędy w tym roku nie będzie

7. Dziękujemy serdecznie za złożone hojnie dary bożonarodzeniowe. Dziękujemy sklepom, które zorganizowały zbiórkę jak i Paniom, które przygotowały paczki, oraz Panu, który te paczki dostarczył

8. Jutro obchodzimy święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Podczas Mszy św. o godz. 6.30 pobłogosławimy wino

9. We wtorek święto Młodzianków, męczenników z Betlejem. Pragniemy modlić się w intencji dzieci nienarodzonych i niemowląt

10. Niech Jezus wraz z Maryją i św. Józefem wspiera i błogosławi solenizantom i jubilatom w nadchodzących dniach.

411610
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,419