1. RORATY ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 17.00 Zapraszamy wszystkich, dzieci niech przychodzą z lampionami. W niedziele Adwentu dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30

2. W zakrystii można nabyć świece na stół wigilijny, które powinny być w każdej rodzinie. Ofiary są przeznaczone na CARITAS- Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Także opłatki wigilijne

3. W środę czcimy Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o godz. 6.30, 7.00, 8.30, 10.00 i 17.00 Chociaż jest to dzień pracy, zachęcamy do licznego udziału we Mszy Świętej. Podczas Mszy św. o 17.00 poświęcenie medalików dla dzieci klas III Przygotowujących się do I Komunii

4. W najbliższym tygodniu spotkania przygotowujące do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie dla klas siódmych we wtorek po Mszy św. wieczornej a dla klas ósmych w środę po Mszy św. wieczornej. Spotkanie rozpoczyna się Mszą świętą w kościele.

5. W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na budowę naszej kaplicy

6. Chorych parafian, którzy nie mają obawy, czują się dobrze, odwiedzimy w domach z sakramentami świętymi, spowiedzią i Komunią adwentową w sobotę 18 grudnia od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii

7. Zbliża się czas świątecznych zakupów. Zwyczajem lat ubiegłych, pomimo pandemii, prosimy sprzedawców i właścicieli sklepów, aby umożliwili w swoich sklepach zbiórkę darów dla bardziej potrzebujących osób i rodzin z naszej parafii. Sposób zbierania darów jest podobny jak w latach ubiegłych. Zbiórka darów potrwa do piątku 17 grudnia 2021 r. Po zakończeniu zbiórki prosimy właścicieli sklepów, aby zebrane dary przywieźli na plebanię, a Zespół Charytatywny prosimy o sporządzenie paczek i dostarczenie do potrzebujących. Prosimy o pomoc Panie, które to robiły w poprzednich latach, oraz członków Rady Parafialnej

8. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Płoskonki za ofiarę na sprzątanie kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Szczypki

 

411610
Dzisiaj: 31
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,419