Dziś (w niedzielę) przeżywamy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. Na Mszy św. o godz. 11.00 odśpiewamy dziękczynne Ciebie Boga wysławiamy, dziękując Panu Bogu za nasz kościół, modlimy się za budowniczych, fundatorów, ofiarodawców i dobrodziejów naszego kościoła. Po południu o godz. 15.30 ostatnie  nabożeństwo różańcowe, a o 16.00 Msza święta

Jutro (w poniedziałek) Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00 11.00 oraz na cmentarzu o godz. 14.00. O godz. 13.30 na cmentarzu wypominki połączone z różańcem za zmarłych. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 16.00. Przy wejściu na cmentarz będą zbierane ofiary na utrzymanie cmentarza. Najwięcej kosztuje wywóz śmieci, np. tym miesiącu zapłaciliśmy 4 800 zł.   Zachęcamy do zyskiwania odpustów za zmarłych. Odpust taki można zyskać będąc w stanie łaski uświęcającej.

We wtorek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o 6.30, 7.00, 8.30, 10.00 i 17.00.

W pierwszy piątek miesiąca Msze święte o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 17.00. Spowiedź rano od godz. 6.00, po południu od 15.30. W pierwszą sobotę miesiąca Msza święta o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo pierwszosobotnie o godz. 8.00

W pierwszy czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu (Godzina Święta) od godz. 19.00 do 20.00. Powracamy do modlitwy w pierwsze czwartki o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, oraz w intencji kapłanów. Zapraszamy do modlitwy, bo jest bardzo potrzebna, aby nie zabrakło gotowych pójść za głosem Pana

Od wtorku Msze św. wieczorne w dni powszednie będą o godz. 17.00

W środy i piątki przed Mszą świętą wieczorną będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, w intencji dobrego przeżycia synodu. Będzie ta adoracja w ciszy, na zakończenie Nowenna do MBNP lub Koronka do Bożego Miłosierdzia . W listopadzie będą też wypominki i modlitwa za zmarłych (o godz. 16.45)

Dziękujemy mieszkańcom osiedli Kanie i Bydłonie za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Cieże

W tym tygodniu patronują nam:

3 XI św. Marcin de Porres i św. Hubert

4 XI św. Karol Boromeusz

411611
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,420