1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Będziemy modlić się w intencjach misji i misjonarzy na całym świecie. Jeszcze wielu ludzi nie słyszało o Ewangelii, czyli o dobrej nowinie o Jezusie – Zbawicielu świata. Dzisiaj teren działalności misyjnej to również nasz kontynent. Prosimy o misjonarzy w naszych zlaicyzowanych środowiskach. W przyszłą niedzielę, na zakończenie Tygodnia Misyjnego składkę przeznaczymy na cele misyjne.

2. W intencjach misyjnych będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństw różańcowych codziennie o godz. 17.30 (niedziela o godz. 15.30).

3. Za tydzień, w ostatnią niedzielę października, świętujemy rocznicę poświęcenia kościoła.

4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta w intencji próśb oi podziękowań. W piątek Msza święta wspólna za zmarłych

5. Dając na wypominki prosimy o podawanie godziny Mszy świętej, przed którą mają być czytane, oraz prosimy o wyraźne wypisywanie imion i nazwisk. Dziękujemy

6. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Muchówka za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy osiedle Kanie i Bydłonie

7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Najnowszy Gość Niedzielny przypomina postać papieża Jana Pała I, którego beatyfikację zaplanowano na przyszły rok. Polecamy też artykuł, który pomaga lepiej zrozumieć liturgię i wyjaśnia, czym różni się od zwykłej modlitwy

8. W ubiegłym tygodniu odeszli z naszej parafii do Pana: ś.p. Jadwiga Kuczaj i ś.p. Jakub Wydra. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

W tym tygodniu patronują nam:
28.10 święci apostołowie Szymon i Juda Tadeusz

 

411613
Dzisiaj: 34
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,422