1. Dzisiaj o godz. 11.00 Dożynki, dziękczynienie za plony i wszelkie dobro otrzymane od Pana Boga. Mieszkańcy osiedli Lipienie, Michalaki, Płoskonki, przygotowali dzisiejsze uroczystości, za co im dziękujemy. Po Mszy świętej krótki program na placu przed plebanią

2. Witamy bardzo serdecznie w naszej parafii nowego Księdza Wikariusza, ks. Bartłomieja Nawarę, oraz Ks. Diakona Pawła Sowę. Otoczmy ich naszą modlitwą. Życzymy ks. Bartłomiejowi, aby łaska Boża była z nim we wszystkich poczynaniach duszpasterskich, a Księdzu Diakonowi, aby w naszej wspólnocie dobrze przygotował się do święceń kapłańskich

3. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 7.00

4. W tym tygodniu rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny.
Zespół Placówek Oświatowych: 1.09 (środa) o godz. 9.00 Msza św. w kościele. Po Mszy św. dalsza część w Sali gimnastycznej szkoły, następnie spotkanie z wychowawcami. Prosimy rodziców, aby każde dziecko zabrało ze sobą obuwie zastępcze i maseczkę.
Szkoła Podstawowa nr 2 Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września (środa) o godz. 8.00 Mszą świętą na Sali gimnastycznej o Boże błogosławieństwo w nowym roku szkolnym. Zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców.
Szkoła Podstawowa nr 3 – Msza św. o godz. 9.00

5. W I piątek miesiąca Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź rano od godz. 6.00, po południu od godz. 16.00

6. W sobotę o godz. 7.00 Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi i nabożeństwo pierwszosobotnie

7. Dziękujemy przygotowującym Dożynki za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli Łabuzy i Seusy

8. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: ś.p. Maria Ciężadlik, ś.p. Janusz Białkowski i ś.p. Bogusław Krawczyk – Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie...

9. W przyszłą niedzielę będą zbierane po Mszach świętych dobrowolne ofiary dla Kubusia z terenu parafii Wiśniowa. Kubuś nie chodzi, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, dlatego wymaga całodobowej opieki, pielęgnacji, czeka go kolejna operacja wyceniona na ponad 170 tysięcy złotych. Jego siostra cierpi również na to schorzenie. Dziękujemy za okazana pomoc i serce

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
3 IX – św. Grzegorz Wielki (ok. 540-604), papież, wybitny teolog i reformator, doktor Kościoła

 

406474
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,882