1. Kończy się czerwiec – miesiąc naszej szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jednak nadal pamiętajmy o powinności wynagradzania Bożemu Sercu za popełniane grzechy, za wszelkie zniewagi i nasze braki w wierze, nadziei i miłości. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 15.30, a w poniedziałek i wtorek o godz. 17.30
  2. Jutro, 29 czerwca, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na działalność Stolicy Apostolskiej.
  3. Dzisiaj Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 10.00, 11.30 i 16.00. Obejmijmy modlitwą dzieci, które dzisiaj przyjmują Pierwszą Komunię Świętą
  4. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź św. od godz. 6.00 i od 16.00. .
  5. Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00.
  6. W przyszłą niedzielę uroczystość Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, odpust parafialny. Sumę odpustową odprawi ks. Andrzej Wciślak Na sumę zapraszamy wszystkich parafian, asysty do feretronów, orkiestrę, strażaków, dzieci I-komunijne, do sypania kwiatów. Po Mszy o 7.00 zmiana tajemnic różańcowych
  7. Jest organizowany wyjazd autokarowy na Janą Górę w dniu 11 lipca b.r. jako Pielgrzymka Radia Maryja z Parafii św. Michała Archanioła w Mszanie Dolnej. Zapraszamy chętnych. Zapisy i bliższe informacje w Domu Handlowym „Sezam” na stanowisku z dewocjonaliami. Numer telefonu na tablicy ogłoszeń (667 251 670)
  8. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Muchówka

W tym tygodniu patronują nam:

  • 29 VI – święci Apostołowie Piotr (†około 64 lub 67) i Paweł (†około 67 lub 66), dwa największe filary Chrystusowego Kościoła; obaj byli współzałożycielami gminy chrześcijańskiej w Rzymie, obaj w tym mieście oddali dla Chrystusa swoje życie, również w Rzymie są ich relikwie.
  • 3 VII – św. Tomasz Apostoł (†67), należał do grona Dwunastu powołanych przez Pana Jezusa, zaniósł Ewangelię aż do Indii i tam poniósł śmierć męczeńską.

 

406474
Dzisiaj: 5
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,882