Po południu o godz. 15.30 Nieszpory i Msza św. o godz. 16.00

W poniedziałek– wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego

We wtorek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

W środę – wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań

W piątek – wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung Lac i Towarzyszy, o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Św. wspólna za zmarłych.

W poniedziałek, wtorek, czwartek o 16.45 przed Mszą św. wieczorną Koronka do Miłosierdzia Bożego z wypominkami za zmarłych.

Dzisiaj nasza parafia swoją ofiarą wspiera budowę Kościoła w Krakowie Pychowicach. Słowo Boże skierował do nas duszpasterz tej parafii.

Za tydzień w niedzielę przed Kościołem swoimi ofiarami można wesprzeć Mateusza z parafii w Sułkowicach, który urodził się z wrodzoną złożoną wadą serca. Jego rodzice przed Kościołem będą zbierać ofiary na dalsze bardzo kosztowne leczenie. Szczegółowe informacje w gablocie parafialnej.

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Muchówka za ofiarę na sprzątanie Kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Kanie i Bydłonie.