1. Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia.

2. O godz. 15.30 Nieszpory, a o godz. 16.00 Msza święta

3. Codziennie przed Mszą świętą wieczorną półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. W środę na zakończenie adoracji Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza św. w intencji próśb i podziękowań, a w piątek Msza św. wspólna za zmarłych

4. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Od przyszłej niedzieli aż do poniedziałku wielkanocnego Msze św. w niedziele będą odprawiane o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30 i 16.00. W kaplicy na Zagródcu o godz. 10.00.
Roraty w dni powszednie o godz. 17.00. Zapraszamy wszystkich, szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału z lampionami. W każdą niedzielę Adwentu dzieci zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30

5. W przyszłą niedzielę poświęcimy opłatki na stół wigilijny. Opłatki będą do nabycia przed kościołem, także w zakrystii i kancelarii. Dobrowolne ofiary będą przeznaczone na wynagrodzenie dla Pana Organisty. Nabywanie opłatków w parafii jest wyrazem łączności ze wspólnotą

6. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 7 zmiana tajemnic różańcowych

7. Dziękujemy mieszkańcom osiedla Cieże za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Bolisęgi

8. Cała społeczność Zespołu Placówek Oświatowych w Kasince Małej zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców i gości na kiermasz świąteczny, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 1 grudnia 2019 r. na placu przy kościele. Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na odbudowę placu zabaw

9. W ubiegłym tygodniu Pan powołał z naszej parafii do wieczności: ś.p. + Rozalię Jamróz i ś.p. + Marię Cież – Wieczny odpoczynek racz in dać Panie…

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:
• 30 XI – św. Andrzej (I w.), Apostoł, brat św. Piotra, jeden z najbliższych uczniów Pana Jezusa, szczególnie czczony w Kościele prawosławnym.

 

406470
Dzisiaj: 1
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,878