1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.

2. Rozpoczynamy czas wakacji szkolnych i urlopów. Dobry wypoczynek, czas spędzony z najbliższymi i poświęcony Panu Bogu pomogą nam odkrywać nowy sens codziennych spraw. Wszystkim uczniom, nauczycielom i wypoczywającym na urlopach życzymy bezpiecznych i ubogacających dni.

3. Dzisiaj o 15.30 ostatnie nabożeństwo czerwcowe, o 16.00 Msza św..

4. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 19.00 do 20.00 w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za nasze grzechy w piątek o godz. 6.30 i 18.00. Spowiedź św. od godz. 6.00 i od 16.00.

6. Sobotnia Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 7.00.

7. W przyszłą niedzielę uroczystość Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, odpust parafialny. Sumę odpustową odprawi ks. dr Paweł Baran. Na sumę zapraszamy wszystkich parafian, asysty do feretronów, orkiestrę, strażaków, dzieci I-komunijne, do sypania kwiatów. Po Mszy o 7.00 zmiana tajemnic różańcowych

8. Solenizantów i jubilatów pierwszych dni lipca zawierzamy opiece Matki Bożej i świętych patronów.

9. Dziękujemy mieszkańcom osiedli Pod Górą, Grochale i Łabuzy za ofiarę na sprzątanie kościoła, w przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Stożki

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności ś.p. + Stanisława Klimka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...


W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:
• 3 VII – św. Tomasz Apostoł, zwany Didymos, o przydomku „niewierny”, patron Indii i Portugalii,
• 6 VII – bł. Maria Teresa Ledóchowska (1863-1922), dziewica, misjonarka, założycielka Zgromadzenia Sióstr Misjonarek św. Piotra Klawera, zasłużona w walce z niewolnictwem w Afryce zyskała mino „Matki Afryki”.

411626
Dzisiaj: 47
Wczoraj: 144
Ten miesiąc: 2,435