Po południu o godz. 15.30 Nabożeństwo czerwcowe i Msza św. o godz. 16.00

W poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby Apostoła

W środę – św. Antoniego z Padwy. W środę kolejne nabożeństwo fatimskie o godz. 18.00. Do niesienia Figury Matki Bożej na procesji i różańca przygotowują się parafianie od Pana Wróbla w kierunku Mszany Dolnej po obu stronach drogi: Zadworze, Świątkówka, Podświątkówka, Grochale, Łabuzy, Pod Górą, Stożki, Zagroda, Zapotocze. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian

W czwartek – bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

W piątek – o godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe i Msza Św. wspólna za zmarłych.

Dziękujemy za składane dzisiaj przed kościołem dobrowolne ofiary na rzecz naszej Orkiestry

W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie pielgrzymów wyjeżdżających na pielgrzymkę na Litwę, a o 19.00 spotkanie z pielgrzymami wyjeżdżającymi do Medjugorie (młodzież). Proszę przynieść numer PESEL

Za miesiąc, 8 lipca odprawimy Mszę świętą na cmentarzu. Bardzo prosimy mieszkańców osiedli: Miasto, Za Doliną, Gawrony, Krupy, Dyzmy, Górnie, Kalety o wykoszenie i wywiezienie trawy z rowów koło cmentarza, plebanii i parkingu. Co do wywożenia trawy proszę ustalić z panem kościelnym

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Bartoszki za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedli: Jakubiaki i Żądły

W piątek 15 czerwca br. O godz. 16.30 w Ośrodku Rekolekcyjnym na Śnieżnicy będzie uroczystość ku czci św. Jana Pawła II z udziałem Metropolity Krakowskiego abp Marka Jędraszewskiego. Zaprasza serdecznie ks. kapelan Jan Zając

406473
Dzisiaj: 4
Wczoraj: 140
Ten miesiąc: 3,881