INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH

INTENCJE MSZALNE 28.10 – 3.11.2019

Poniedziałek

6:30

+Maria Filipiec w 1 rocz. śm., mąż Józef – int. od chrześniaka

28 X

7:00

+Andrzej Filipiec w 7 rocz. śm., brat Jan – int. od chrześniaka

 

17:30

Nabożeństwo różańcowe i Msza Św.

+Tadeusz i Anna Wróbel, Marcin i Anna Wróbel

Wtorek

29 X

6:30

+Franciszka Jakubiak, synowie Kazimierz i Adam

7:00

+Stanisław Kania – int. od syna Kazimierza

 

17:30

Nabożeństwo różańcowe i Msza Św.

+Stefan Stożek, żona Maria

Środa

30 X

6:30

1.+Alojzy i Janina Dudzik w rocz. śm.

2.+Stanisław Płoskonka – int. od córki Bernadetty z Łukaszem

17:30

Nabożeństwo różańcowe i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań

Czwartek

6:30

+Franciszek Stożek  

31 X

7:00

+Jan Kania, żona Helena

 

17:30

Nabożeństwo różańcowe i Msza Św.

1.Dziękczynna w 11 rocz. ur. Anny z prośbą o zdrowie, Boże bł. oraz opiekę MB

2.Dziękczynna w 1 rocz. ur. Liwii z prośbą o zdrowie, Boże bł. oraz opiekę MB

Piątek

7:00

+Jan i Bernarda Nawroccy – int. od dzieci

1 XI

WSZYSTKICH

9:00

1.+Jan Łabuz – int. od syna Wojciecha

2.+Stanisław Płoskonka – int. od syna Dominika z Agnieszką

ŚWIĘTYCH

11:00

+Ks. Tadeusz Kozak, rodzice Joanna i Władysław

 

14:00

1.+za zmarłych Parafian

2.+Janinia, mąż Stefan, Józef, Maria, Anna, Tomasz, Józef

3.+Władysława Dudzik w 1 rocz. śm.

Sobota

7:00

1.+Kunegunda i Józef Kucharczyk, zmarli z rodziny Kucharczyków, Cieżów i Porębów  

2.+zmarłe członkinie z Róży Anny Stożek i zmarli z ich rodzin

2 XI

8:30

+Ludwik Burnus, jego rodzice Anna i Franciszek

DZIEŃ ZMARŁYCH

10:00

1.+Alojzy Dudzik w rocz. śm.

2.+zmarłę członkinie z Róży Teresy Kotarba i zmarli z ich rodzin

 

17:00

1.+Ks. Jakub Stożek w rocz. śm., zmarli z rodziny

2.+Stanisław Płoskonka – int. od siostry Marii i Czesława Gromada

Niedziela

3 XI

7:00

1.+zmarłe członkinie z Róży Teresy Żądło i zmarli z ich rodzin

2.+Wiktoria i Franciszek Kozak, ich synowie Stanisław, Władysław,
Józef w rocz. śm.

9:00

1.+Maria Zięba w rocz. śm., mąż Władysław, syn Stanisław

2.Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, Boże bł. oraz opiekę MB

11:00

1.W intencji ofiarodawców i fundatorów Figury Św. Jana Pawła II

2.+Józef Górecki, żona Józefa

3.+Rozalia Pustelnik

 

16:00

+Alojzy Zięba, rodzice Maria i Jakub

Środa 30.10.2019

Prośby i podziękowania
 O zdrowie, błogosławieństwo Boże, opiekę MB dla mieszkańców osiedla Cieżaki a dla
zmarłych o życie wieczne
 Prośba o wstawiennictwo MB i Św. Jana Pawła II dla naszej Ojczyzny
 W intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie do służby w Kościele
 Wynagradzająca za grzechy i zniewagi, bluźnierstwa przeciw Bogu i Maryi
 W intencji prześladowanych chrześcijan
 Dziękczynna w 36 rocz. ślubu Marii i Stanisława z prośbą o zdrowie, Boże bł. oraz opiekę
MB dla małżonków
 Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Justyny i Marcina z prośbą o zdrowie, Boże bł. oraz opiekę
MB dla małżonków i synów
 Podziękowanie za szczęśliwy powrót z pielgrzymi z Włoch z prośbą o zdrowie, Boże bł.
oraz opiekę MB w rodzinach

Intencje za zmarłych
+Tadeusz Karpierz z racji imienin, żona Eleonora, syn Marek
+Tadeusz Cież
+Stanisław Bartyzel
+Stanisław Węgrzynowicz, Janina i Stanisław Tupta, Wiktoria i Franciszek Czerwińscy
+Tadeusz Rapacz w dniu imienin
+Julia Potaczek od chrześnicy Marii Boczkowskiej

Wspólne za zmarłych
+Maria Wiśniewska od oś Cieżaki
+Aniela Kiczmal od rodziny z Kostrzy
+Stanisław Mucha od wnuczek Patrycji i Wiktorii
+Stanisław Kania od Krystyny i Jana Drabik z rodziną
+Julian Kucharczyk od sąsiadów Filipiaków
+Kunegunda Kucharczyk od Barbary i Czesława Filipiak
+Rozalia Pustelnik od Haliny i Stanisława Główka z rodziną
+Bronisław Majkowski od Heleny Wieczorek z mężem i córką
+Wiktoria Puchała od Józefy i Stanisława Niedośpiał
+Janina Niedośpiał od kolegów i koleżanek brata Stanisława z firmy Markam

Piątek 8.11.2019

Miłosierdziu Bożemu polecamy naszych zmarłych:
+Stanisław Uchacz od Marii Filipiec
+Czesław Jakubiak od wydziału Organizacji i Zdrowia Starostwa Powiatowego w Limanowej
+Marian Michalak od Piotra i Elżbiety Pyrz
+Józef Łojas od kuzynki Haliny z rodziną
+Aniela Szczypka od oś. Szczypki
+Maria Fiołek od chrześniaka Marka Płoskonka z rodziną
+Józef Karpierz od Jasi Piekarczyk
+Adam Świerk od oś. Bolisęgi
+Jan Mucha od Marii i Mariana Poradzisz
+Stanisław Zięba od Marii i Pawła Cież
+Anna Wróbel od Lucyny i Czesława Stożek z rodziną
+Janina Pietrzykowska od Jadwigi i Jana Majda z rodziną
+Rozalia Stożek od Elżbiety i Tadeusza Napora
+Kazimiera Kotarba od rodziny Żaków z Mszany D.
+Stanisław Filipiec od Stanisławy Płoskonka
+Genowefa Stożek od Ireny i Franciszka Muniak
+Stanisław Klimek od Elżbiety i Piotra Pyrz
+Maria Zięba od Władysława i Heleny Zięba
+Stanisława Bydłoń od wnuczki Magdaleny
+Stanisław Płoskonka od Pauliny Kuczkowicz z rodzicami