Po południu o godz. 15.30 Nieszpory i Msza św. o godz. 16.00

Dziś ostania Niedziela Roku Liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

W przyszłą Niedzielę rozpoczynamy Okres Adwentu.

Od przyszłej Niedzieli Msze Św. o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 11.30, 16.00. W Kaplicy na Zagródcu o godz. 9.00.

Roraty w dni powszednie o godz. 17.00. Patronem tegorocznych Rorat będzie św. Józef. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież do licznego udziału w Roratach z lampionami. W każdą Niedzielę Adwentu dzieci zapraszamy na Mszę o godz. 11.30.

Dzisiaj swoimi ofiarami można wesprzeć Mateusza z parafii w Sułkowicach, który urodził się z wrodzoną złożoną wadą serca. Jego rodzice przed Kościołem będą zbierać ofiary na dalsze bardzo kosztowne leczenie.

W środę – o godz. 17.00 Nowenna do MBNP i Msza Św. w intencji próśb i podziękowań.

W czwartek – święto św. Andrzeja Apostoła oraz spotkanie dla dzieci I Komunijnych. Spotkanie rozpoczynamy Mszą Św. o godz. 17.00. Po Mszy spotkanie dla rodziców.

W piątek – pierwszy Piątek miesiąca, spowiedź rano od godz. 6.00 i popołudniu od godz. 16.00. O godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Msza Św. wspólna za zmarłych.

W sobotę – przypada pierwsza Sobota miesiąca, oddajemy w tym dniu cześć Niepokalanemu Sercu Maryi.

W Niedzielę – 3 grudnia na terenie Kościoła kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli ZPO w Kasince Małej. Dochód przeznaczony jest na cele szkolne.

Od jutra Pan Organista będzie rozprowadzał opłatki na Stół Wigilijny.

Dziękujemy mieszkańcom osiedla Kanie i Bydłonie za ofiarę na sprzątanie Kościoła. W przyszłym tygodniu o ofiarę prosimy mieszkańców osiedla Cieże.